Aktualności

Poradnik inwestora hotelowego styczeń 2017

PoradnikPoradnikPoradnik

Miasto kobiet/ Miasto prezentów grudzień 2016

MiastoMiasto

Mama fit & beauty grudzień 2016

MamaMama

Targi INNOVA Beauty & Pharm październik 2016

Innova

Jak wam się podoba nasze stoisko?

Livingroom marzec 2016

LivingLiving

Elity grudzień 2015

ElityElity

Twój Styl. Wypróbowałam polubiłam. listopad 2014

Twoj

Marka POSE sponsorem rozdania statuetek Lwów Białołęki 25 października 2014

Lwy

Kalorynka.pl. POSE-Twój sposób na piękno.15 październik 2014Uwaga! Konkurs z nagrodami już jutro!

Pani. Z czystym sumieniem.06 października 2014

PaniX2014/PaniX2014/PaniX2014/

Oliwia04 października 2014

OliwiaX2014/OliwiaX2014/OliwiaX2014/OliwiaX2014/

Kobieta i Życie04 października 2014

kobietaizycieX2014/kobietaizycieX2014/kobietaizycieX2014/

Party Medycyna estetyczna08 września 2014

Party Medycyna estetyczna/ Party Medycyna estetyczna/

Flesz07 września 2014

flesz/ flesz/

Poradnik Zdrowie12 sierpnia 2014

poradnik zdrowie/ poradnik zdrowie/

Trendy Art of Living4 grudnia 2013

trendy art of living/ trendy art of living/

POSE już w ofercie sklepu Kosmetyki Maya 23 listopada 2013

Moda i Styl - rekomendacje, numer 3/201312 listopada 2013

modaistyl2013/ modaistyl2013/

Marka POSE na pokazie mody Niny Nowak25 września 2013

25 września b.r. w warszawskim Platinium Club odbył się premierowy pokaz kolekcji Kreatorki Mody Niny Nowak, zaprojektowanej z polskiego lnu. Wieczór specjalny poprowadziła Laura Łącz a gościem specjalnym był Nick Sinckler.

Podczas uroczystości goszczono bardzo znamienitych gości, głównie ze świata nauki, kultury i biznesu, polityki i dyplomacji - szczególnie przedstawicieli z Konga, Angoli, Nigerii i reszty świata, którzy specjalnie przybyli na pokaz „Polskiego Lnu”. Głównym tematem wydarzenia był pokaz nowatorskiej kolekcji z polskiego lnu, wykonanej przez kreatorkę mody Ninę Nowak. Jako ciekawostkę Pani Nina zaprojektowała na rynek arabsko-afrykański kolekcję z lnu – stroje boubou. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA. Podczas wieczoru mogliśmy wysłuchać nowych, energetycznych utworów w wykonaniu Nicka Sincklera.

Marka POSE obecna na tym wieczorze życzy Pani Ninie dalszych sukcesów

modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/modaistylplatinium/

Opinie. Pose - kosmetyki królewskie... 19 lutego 2013

Marka POSE sponsorem nagród w świątecznym wydaniu Alchemii zdrowia i urody22 grudnia 2012

W programie propaguje się zdrowy styl życia, lepiej bowiem zadbać o zdrowie niż leczyć się. Poruszamy tematy stricte medyczne, mówimy o nowinkach, unikalnych zabiegach na najwyższym poziomie, ale też podpowiadamy jak na Wasze samopoczucie mogą wpłynąć niekonwencjonalne metody leczenia.

W programie zadbamy nie tylko o zdrowie fizyczne ale także psychiczne. W jednym z naszych odcinków opowiemy na przykład o chorobie duszy jaką jest depresja.

Nie leczymy - ale radzimy gdzie szukać pomocy, albo co robić by ta pomoc nie była potrzebna.

Znane i lubiane osoby, m.in. - Cezary Żak, Jarosław Kret, Katarzyna Figura - podzielą się z nami wiedzą na temat diet. Zajrzymy do salonów kosmetycznych i przekażemy nowinki dotyczące naszej urody. Oprócz tego gwiazdy zdradzą nam swoje recepty na udany relaks.

Urodzinowa Gala Izby Gospodarczej Polska – Korea Południowa z marką POSE

12 grudnia 2012 roku w hotelu Marriott odbyły się 6 urodziny Izby Gospodarczej Polska – Korea Południowa.

Podczas gali Pani Prezes Bożena Giacchini zrobiła krótkie podsumowanie kilku lat działalności Izby Gospodarczej Polska – Korea Południowa. Prezentację poprowadziła znana i lubiana prezenterka Zofia Czernicka. Po części oficjalnej wystąpił polski tenor operetkowy – Iwo Orłowski.

Gościem specjalnym była Pani Maria Wałęsa – Prezes Fundacji Celebrity Nation. Pani Maria Wałęsa razem z Panią Prezes Giacchini planują zorganizować w 2013 roku największe targi w Seulu jako promocję Polski w sektorze rolnictwa, edukacji i biznesu.

Marka POSE zaakcentowała swoją obecność na tym wydarzeniu.

korea/korea/korea/korea/korea/

Marka POSE sponsorem V Forum Humanum25 listopada 2012

Na ponad 800 zgromadzonych Gości czekało zaproszenie na wyprawę w niezwykły świat rzeźb Leszka Puchalskiego. Po krótkiej prezentacji filmowej Artysta przybliżył publiczności technikę, w której tworzy i za pomocą kilku drobnych ruchów tchnął życie w swoje dzieła.

Druga część wieczoru to benefis Iwo Orłowskiego – tenora , który w tym roku obchodzi 20- lecie swojej obecności na scenie. W jubileuszowym koncercie pod tytułem „Un amore per sempre” usłyszeliśmy wiele utworów o miłości, również tej, którą Iwo Orłowski darzy sztukę – miłości niezwykłej, wielowymiarowej, przenikającej każdy aspekt życia Artysty. Jubilatowi na scenie towarzyszyły zaproszone przez niego partnerki, z którymi współpracował w czasie swojej dotychczasowej kariery – Iwona Tober, Katrzyna Hołysz, Małgorzata Jakubowska, Agnieszka Gabrysiak, Elena Safae, Natalia Kovalenko oraz Zuzanna Markiewicz wraz z „Trzema Żywiołami”. W ich wykonaniu zabrzmiały arie i duety operowe, m.in. z opery Carmen, operetkowe, musicalowe, przeboje filmowe, pieśni Edith Piaf oraz utwory Anny German. W czasie słynnego Libiamo czyli toastu z opery La Traviatta G. Verdiego wszyscy wstali z miejsc aby gorącymi owacjami pogratulować Iwo Orłowskiemu wspaniałego koncertu i 20 lat pracy scenicznej.

W czasie koktajlu, który przygotowano po koncercie w hallu i foyer MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, był czas na wymianę wrażeń, rozmowę z bohaterami wieczoru i kolejne spojrzenie na niezwykłe rzeźby Leszka Puchalskiego.

Marka POSE obecna na tym wieczorze życzy dalszych sukcesów wspaniałym artystom.

forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/forumhumanum/

Testy konsumenckie25 października 2012

Moda i Styl - rekomendacje , numer 3/201222 października 2012

modaistyl/

Nowy klip do piosenki „Shake it”.4 października 2012

4 Października w klubie Bank na ul. Mazowieckiej w Warszawie Kasia Nova wraz z Martinem Cintronem z zespołu No Mercy zaprezentowała swój nowy klip do piosenki „Shake it”.

Teledysk do singla swoim udziałem wsparli m.in. Ewa Szabatin, Radosław Majdan oraz Tomasz Puzon. Kompozytorem utworu jest Marcin Nierubiec a słowa napisała Kasia Nova.

Jako ciekawostkę dodamy że już 17 października klip ten był już na pierwszym miejscu wśród najczęściej oglądanych teledysków na portalu Interia.pl.

Imprezę wspierała ekskluzywna marka kosmetyków POSE

Kasiu, życzymy dalszych sukcesów.

kasia/kasia/kasia/kasia/

Naturalnie tylko z certyfikatem10 lipca 2012

Artykuł w lipcowym LOGO

logo_artykul/

XVI GALA MODA&STYL3 czerwca 2012

Wielu przedstawicieli biznesu, mediów, kultury, a także fanów mody spotkało się 3 czerwca w Soho Factory na XVI Gali Moda&Styl, by podziwiać kolekcje przygotowane przez cenione marki odzieżowe i projektantów.

Pokazom towarzyszyły prezentacje luksusowych produktów, występ muzyczny, a także… dobra, inspirująca atmosfera, którą stworzyli organizatorzy, uczestnicy oraz goście. Jedno z modniejszych miejsc na eventowej mapie Warszawy stanowiło idealną scenerię dla pokazów konkursowych i specjalnych. Te pierwsze oceniało jury złożone z projektantów, ludzi mediów i showbiznesu. W skład jury weszli: przewodnicząca Halina Rostkowska-Niemczyk (redaktor naczelna Moda&Styl), Paulina Tomborowska (dziennikarka PolsatCafe), Małgorzata Lewińska (aktorka), Michał Starost (projektant), Martyna Kliszewska (aktorka), Jakub Przebindowski (aktor, kompozytor), Jarek Szado (scenograf i reżyser pokazów), Maciej Lisowski (właściciel agencji New Age Models),Szymon Wydra (wokalista zespołu Carpediem); Laura Łącz ( aktorka, poetka); Kaja Śródka (projektant), Karol Gręda (projektant), Tomasz Królikowski (prezes Bestseller Group).

Jury wybrało najciekawsze kolekcje i przyznało statuetki „&” najlepszym w poszczególnych kategoriach. A przypomnijmy, że „Casual damski” reprezentowany był przez marki Nife, Aldona i DanHen. W kategorii „Ekskluzywna Bielizna” konkurowały kolekcje marek: Alles, Nipplex i Gorsenia, a kolekcje bielizny erotycznej pokazały firmy: Anais Apparel, Lolitta i Pigeon. Na wybiegu podziwialiśmy też biżuterię Laneve oraz obuwie: StyleUp, 3i-store.com, Buu.pl oraz Nessi.

Marka POSE aktywnie wspierała to wydarzenie gdyż wiemy jak ważne w życiu jest połączenie piękna i szyku.

gala/gala/gala/gala/gala/gala/gala/

Otwarcie Klubu Mila Mateusza Kusznierewicza26 maja 2012

Niedaleko tętniącej życiem stolicy, w sąsiedztwie dwóch rezerwatów przyrody, nad Zalewem
Zegrzyńskim mieści się malownicza miejscowość – Zegrzynek. To właśnie tam powstał Klub Mila,
pierwsza baza Akademii Kusznierewicza, miejsce, w którym można aktywnie spędzać czas uprawiając
sport i relaksując się na łonie natury. 26 maja odbyło się uroczyste otwarcie Klubu.

Akademia Kusznierewicza powstała z myślą o tych, którzy żagle kochają od dawna, ale i o tych,
którzy chcieliby zacząć uprawiać ten sport. Jej pomysłodawcą i współwłaścicielem jest Mateusz
Kusznierewicz – żeglarz regatowy, wielokrotny mistrz świata i Europy, złoty i brązowy medalista
olimpijski, niekwestionowany autorytet w dziedzinie żeglarstwa oraz inicjator i ambasador wielu
programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. To właśnie nad Zalewem Zegrzyńskim rozpoczął on
jako dziecko swoją przygodę z żaglami.

Zgodnie z ideą Akademii Kusznierewicza był to pełen wrażeń dzień zarówno dla tych, którzy kochają
sport, jak i dla tych, którzy przyjechali tylko po to, by zrelaksować się i wyciszyć w otoczeniu natury.

Cieszymy się, że marka POSE mogła być obecna na tym wydarzeniu gdyż wiemy jak ważna jest
aktywność i relaks w otoczeniu natury. Życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów i realizacji swoich
planów.

mila/mila/mila/mila/mila/mila/mila/mila/

Prezentacja linii kosmetyków POSE20 kwietnia 2012

W Galerii Freta w Warszawie odbyło się wydarzenie związane z prezentacją w Polsce nowej na rynku europejskim, wyjątkowej linii kosmetyków organicznych marki POSE.

Linia POSE to nowoczesne kosmetyki organiczne przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy dla kobiet świadomych swojej wartości oraz otaczającego je świata.

Kunszt kosmetyczny POSE to połączenie wielowiekowej wiedzy o roślinnych kuracjach z nowoczesnymi recepturami oraz bezpiecznymi składnikami. Każdy produkt zaprojektowano z myślą o jak największej korzyści dla wrażliwej, alergicznej skóry.
Proekologiczne metody upraw oraz pozyskiwania cennych surowców zapewniają ich czystość, a wysublimowany proces produkcyjny jest gwarancją najwyższego poziomu jakości.
Kosmetyki POSE gwarantują bardzo wysoki poziom zawartości składników organicznych (certyfikowanych przez departament rolnictwa USA) od 78 do 88 % oraz składników naturalnych ok. 99%. Przy produkcji nie używano drażniących składników, takich jak parabeny, składników ropopochodnych, formaldehydów, TEA, DEA, glikoli, ani dodatków zapachowych, także w postaci olejków eterycznych. Żaden z produktów POSE, nie był testowany na zwierzętach. Żaden nie zawiera też składników pochodzenia zwierzęcego.

Linia składa się z sześciu produktów:

  • Kremu pod oczy - stworzonego do pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu
  • Ochronnego kremu do twarzy – przeznaczonego do codziennej ochrony przed „miejskim stresem”
  • Odmładzającego kremu do twarzy – przywracającego życie poszarzałej i zmęczonej skórze, także tej z niedoskonałościami
  • Ziołowego kremu do twarzy SPA – kojącego, równoważącego oraz relaksującego skórę niczym sesja w SPA
  • Kremu do twarzy poprawiającego strukturę skóry – odbudowującego prawidłową strukturę skóry
  • Kremu do twarzy wygładzającego zmarszczki - usprawniającego samoregenerację skóry

Troska o istoty żywe sprawiła, że najnowocześniejszymi metodami stworzono organiczne
kosmetyki na miarę wysokich wymagań konsumentów.

prezentacja/prezentacja/prezentacja/prezentacja/prezentacja/prezentacja/